YENİ EĞİTİM DÖNEMİNDE DE ÖĞRENCİLERİMİZE DESTEĞİMİZ SÜRÜYOR.

İnsanlık tarihinden çıkarabileceğimiz temel bir ders, bir millet için en büyük zenginliğin ne yer altı ne de yeryüzü servetleri olmadığı, hem maddi hem manevi yönleriyle çok iyi yetişmiş insan kaynağı olduğudur. Böylelikle eğitim bireyin gelişmesinin ve toplum kalkınmasının, olmazsa olmaz önemde, temelini oluşturmaktadır.

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ Başkanlığında Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak okuyan, araştıran, sorgulayan, bilgi, beceri ve yeteneklerini ülkemiz ve insanlık için kullanacak olan  bugünümüzün çocuklarına ve gençlerine her zaman olduğu gibi 2018-2019 eğitim-öğretim yılı 2.döneminde de maddi ve manevi olarak yardımlarımız ve desteğimiz devam etmektedir.

2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 2.dönemi için dezavantajlı grupta yer alan ihtiyaç sahibi 1.661 öğrencimize toplam 249.150,00 TL eğitim materyali yardımı yapılmıştır.

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmenin hem görevimiz hem de toplumsal sorumluluğumuz olduğunun bilinciyle birlikte; iyi yetişmiş; tarihini, dilini, örf ve adetlerini, ülkesini ve dünyayı tanıyan, teknolojiyi kullanan, bilime, rekabete açık, özgüveni yüksek, donanımlı nesillerin, hem kendilerinin geleceği, hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

 

610 kez okundu.    Yayın Tarihi: 28.01.2019
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com