İHTİYAÇ SAHİBİ 2.882 ÖĞRENCİMİZE GİYİM YARDIMI YAPILDI.
İçerisinde bulunduğumuz kış mevsiminde soğuk hava ve zor şartlar altında yaşam mücadelesi veren ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik yardımlarımıza hassasiyetle ve ivedilikle devam edilmektedir.
Afyonkarahisar SYD Vakfımız tarafından ilimiz merkez ve merkeze bağlı köy ve kasabalarda eğitim öğretim gören dezavantajlı grupta yer alan ihtiyaç sahibi 2.882 öğrenciye hayırsever bir firmanın sponsorluğunda kışlık mont ve giysi yardımı yapılmıştır.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Valimiz Mustafa Tutulmaz, “İlimiz merkez ve köylerinde ikamet eden dezavantajlı ailelerin maddi manevi sıkıntılarını paylaşmak, mağduriyetlerini gidermek ve devletin şefkatli elinin hep onlarla birlikte olduğunu ve yalnız olmadıklarını hissettirebilmek Vakfımızın temel amaç ve görevleri arasında yer almaktadır. Şimdiye kadar yaptığımız gibi bundan sonrada bu tür yardımları yaparak bir nebze de olsa kış mevsimini rahat geçirmelerini amaçlıyoruz” dedi.
481 kez okundu.    Yayın Tarihi: 04.02.2019
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com