EĞİTİM YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR
Etkili bir sosyal yardım politikası sayesinde eğitimde fırsat eşitliğinin oluşturularak dar gelirli ailelerimizin eğitim imkânlarına erişilebilirliğinin sağlanması adına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca eğitim yardımlarına devam edilmektedir.
 
Konunun önemine istinaden Afyonkarahisar SYD Vakfımız bu dönemde de ilköğretim ve lisede okuyan muhtaç durumda bulunan dezavantajlı grupta yer alan 1.676 öğrenciye toplam 167.600,00- TL tutarında eğitim yardımı yaparak vatandaşlarımızı yalnız bırakmamış ve onlara destek olmuştur.
 
Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Valimiz Aziz Yıldırım; “Devlet olarak öğrencilerimizin daha iyi imkanlarla eğitimlerini sürdürmelerini sağlamaya çalışmaktayız. Bugünden çok daha müreffeh bir Türkiye’ye öğrencilerimizin çabaları ile ulaşacağız. Çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmamız bizim bugünkü gelişmeleri en güzel şekilde öğrencilerimize yansıtmamızla mümkün olacaktır.
 
Devletimizde bunun için elinden geleni yapmaktadır. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız başta olmak üzere öğrencilerimiz en iyi şekilde yetişmesi, ülkemize en iyi şekilde hizmet sunabilmelerini temin edebilmek için devletimizin tüm imkânlarını seferber etmektedir.” dedi.
934 kez okundu.    Yayın Tarihi: 29.11.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com