3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ SYD VAKFIMIZ TARAFINDAN KUTLANDI.

Toplumumuzun ayrılmaz bir parçası olan engellilerimizin toplumla bütünleşmelerinin ve hayatın her alanında aktif rol üstlenmelerinin sağlanması,onlara sunulan hizmetlerin erişilebilir olması devlete ve topluma  düşen öncelikli bir görevdir.

Afyonkarahisar SYD Vakfımız 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde engelli çocuklarımız ile ParkAfyon AVM de buluştu ve onlara ait olan bu anlamlı günde onlara destek olup eğlenceli bir gün geçirmelerini sağladı.

Yerli komedi filmi izleyen engelli çocuklarımıza resim boyama araç ve gereçleri hediye edildi.Sinema filmi sonrasında çocuklarımız AVM içerisindeki bir restaurantta vakıf personellerimiz ile birlikte öğle yemeği yediler.Günün sonunda eğlence merkezinde personellerimiz ile birlikte çeşitli aktivitelere katılan,oyunlar oynayan çocuklarımız engellerinin sosyal hayatlarına sınır koyamayacağını bir kez daha göstermiş oldular.

4.jpg

ParkAfyon AVM de gerçekleştirdiğimiz programın ardından Dünya Engelliler Günü sebebiyle faaliyetlerine devam eden SYD Vakıf Müdürümüz ve personellerimiz bazı engelli vatandaşlarımızın evlerine ziyarette bulunup çeşitli hediyeler vermiş ve onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacaklarını belirtmişlerdir.

SYD Vakıf Müdürümüz ve personellerimiz ile keyifli vakit geçiren engelli vatandaşlarımız günün sonunda ,birlikteliğimizden doğan manevi destek,moral ve motivasyon için çok mutlu olduklarını bu özel gün için devletimize toplumumuza teşekkür ettiklerini ifade etmişlerdir.

5.JPG

6.JPG

7.JPG

 

 

941 kez okundu.    Yayın Tarihi: 06.12.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com