EĞİTİM YARDIMLARIMIZ DEVAM EDİYOR.
Afyonkarahisar Merkez Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı tarafından 2016-2017 eğitim öğretim yılının 2.dönemi için dezavantajlı grupta yer alan ihtiyaç sahibi 1764 öğrencimize toplam 264.600 TL eğitim materyali yardımı yapılmıştır.
 
Eğitime verilen desteğin her zaman akılcı, yerinde ve önemli olduğunun altını çizen Valimiz Aziz Yıldırım, ülkemizin geleceği çocuklarımıza ne kadar iyi bir eğitim imkânı sunulursa, ülkemiz o denli gelişeceğini ve buna bağlı olarak muasır medeniyetler seviyesine ulaşılacağını söyledi.
 
En temel insan haklarından biri olan “eğitimde fırsat eşitliği” yaratmak ve yaşam boyu öğrenen, özgüvenli, topluma, çevresine, ailesine karşı sorumlu gençlerin yetişmesini desteklemek amacıyla maddi desteğe gereksinimi olan öğrencilerimize eğitim alanındaki desteklerimiz devam edeceğini belirten Valimiz Yıldırım, “Öğrencilerimizi ve onların yetişmelerine olanak sağlayan eğitimlerini önemsediklerini, öğrencilerimizin en iyi ortamlarda eğitim alarak donanımlı ve başarılı bireyler olmalarını sağlamak amacıyla Afyonkarahisar Valiliğimize bağlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak her zaman eğitime destek verildiğini ve bundan sonrada verileceğini sözlerine ekledi.
867 kez okundu.    Yayın Tarihi: 13.02.2017
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com