Ramazan-ı Şerif Ayında Vatandaşlarımızın Yanındayız

Toplum hayatında huzur, yardımlaşma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı af, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan’da Afyonkarahisar SYD Vakfı olarak dezavantajlı grupta yer alan  ihtiyaç sahibi ailelere destek olmaya devam ediyoruz.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla devlet elinin daima vatandaşlarımıza uzatılacağını bildiren SYD Vakfı Başkanı Valimiz Aziz Yıldırım, ihtiyaç sahibi kişilere destek olmanın devletin görev ve sorumlulukları içerisinde en önde geldiğini ifade etti.Devletimizin ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunun yapılan yardımlar ve desteklerle en iyi şekilde gösterildiğini vurgulayan Valimiz Aziz Yıldırım, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluştur diye müjdelenen Ramazan-ı Şerif ayına kavuşmanın ve vatandaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunun yaşamakta olduğunu söyledi.

Sosyal devlet olmanın bir gereği olarak da bu önemli ayda Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız tarafından fakir ve muhtaç 1.038 aileye toplam 429.650-TL nakdi yardım yapıldığını belirten Valimiz Aziz Yıldırım, tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramına sağlık, huzur ve mutlulukla erişmesi temennisinde bulundu.

582 kez okundu.    Yayın Tarihi: 08.06.2017
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com