Çocuklar Şanlı Tarihini Yerinde Öğreniyorlar
Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız tarafından başlatılan “İlk Hedefimiz Şanlı Tarihimiz” projesi kapsamında öğrencilerimiz Kurtuluş Savaşı tarihini öğreniyorlar.
 
Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın talimatlarıyla yürütülen projenin amacı yeni nesillere vatan, millet, bayrak ve egemenlik duygularını aşılamak, çocuklarımıza tarih bilincimizin geliştirilmesi amacıyla tarihimizi anlatarak geleceğimize bir nebzede olsa katkı sağlamak ve toplumumuza daha bilinçli ve vatansever bireyler yetiştirmektir.
 
“İlk Hedefimiz Şanlı Tarihimiz” projesi kapsamında 25 öğrenciye Kurtuluş Savaşının gerçekleştiği Kocatepe ile Yüzbaşı Agâh Efendi Şehitliği gibi birçok tarihi mekânlar gezdirilirken, çocuklarımız okullarda öğrendiği şanlı tarihimizi yerinde görme ve ilave bilgiler öğrenme imkânı buldular.

aaa.jpg

bbb.jpg

ccc.jpg

ddd.jpg

427 kez okundu.    Yayın Tarihi: 25.08.2017
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com