1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜNDE DEĞERLİ BÜYÜKLERİMİZİN YANINDAYIZ.

Yaşlı vatandaşlarımız sayesinde bugün geleceğimize yön veriyor, hayatımızı şekillendiriyoruz. Büyüğüne saygıda kusur eden, bilgi ve deneyimlerinden istifade etmemekte direnen toplumlar körelmeye, işlevsizleşmeye ve mental sorunlarla karşı karşıya kalmaya mahkumdurlar. Öyle ki milletimiz dünden bugüne atasına, yaşlısına, çınarına daima sahip çıkan bir toplum olmasının yanı sıra gelecek nesillerinin de bu bilinç ve düşünce ile idrak etmelerine vesile olmaktadır.

Afyonkarahisar SYD Vakıf Müdürümüz Yaman ŞENOL 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününde vatandaşlarımızı evlerinde ziyaret ederek hayır dualarını aldı ve “ Geleceğimizin mihenk taşı, toplumun hafızası, değerli büyüklerimizin, ikinci bahar niteliğindeki bu dönemlerinde kendilerine yönelik çalışmalarımıza kararlılık ve azimle devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle elleri öpülesi, ömürlük saygıyı hakeden büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyor, kendilerine minnet ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ (3).JPG

411 kez okundu.    Yayın Tarihi: 06.10.2017
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com