RAMAZAN AYINDA DA VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ.

Manevi duyguların zirveye ulaştığı rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan, insanların hem ibadetlerini daha yoğun olarak yerine getirdikleri, hem de yoksulların halini daha iyi anlayarak daha çok yardım eli uzattıkları, kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiği, ruhumuzun güzel telkinlere ve uyarıcı öğütlere açık olduğu, paylaşma ve dayanışma ayıdır.

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yaralarını sarmak, zengin-fakir, genç-yaşlı demeden aynı sofraya oturmak, aynı saflarda durmak birliğimizi ve dirliğimizi daha anlamlı hale getirecek, daha da güçlendirecektir.

Sayın valimiz Mustafa Tutulmaz başkanlığında Afyonkarahisar sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfımız tarafından dezavantajlı grupta yer alan 947 tane ihtiyaç sahibi ailemiz tespit edilmiş ve kendilerine ramazan ayı münasebetiyle toplam 493.300,00 TL nakdi gıda yardımı yapılmıştır. Bu vesileyle devletimizin yardım ve şefkat eli,vatandaşlarımızı her ramazan ayında olduğu gibi bu sene de yalnız bırakmamıştır.

527 kez okundu.    Yayın Tarihi: 25.05.2018
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com