KURBAN BAYRAMINDA DA VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.Sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe açılan kapılardır. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bu kıymetli günler ve kurban bayramımız vesilesiyle Afyonkarahisar  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız olarak ihtiyaç sahibi 1.093 aileye toplam 552.558,72 –TL nakdi yardım yapılmıştır.

Sayın Valimiz Mustafa TUTULMAZ Başkanlığında SYD Vakfımız, vatandaşlarımızı bu kurban bayramında da yalnız bırakmayarak onlara maddi ve manevi olarak destek olarak, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinden biri sergilenmiştir.

 

398 kez okundu.    Yayın Tarihi: 03.09.2018
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com