SYD VAKFIMIZ TARAFINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE RAMAZAN YARDIMI YAPILDI.

İçinde bulunduğumuz Mübarek Ramazan ayı oruç ibadetimizi yerine getirdiğimiz günlerin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma, birlik ve beraberlik duygularımızın pekiştiği özel günlerdir. Muhtaç ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yaralarını sarmak, zengin fakir, genç yaşlı demeden aynı sofraya oturmak ve dualarımızı paylaşmak maneviyatımızı ve toplumsal birliğimizi daha da güçlendirecektir.

On bir Ayın Sultanı Ramazan ayında da sosyal devlet olmanın bir gereği olarak Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz başkanlığında Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza devletimiz şefkat ve yardım elini uzatarak 1.309 aileye toplam 489.650,00 TL nakdi yardım yapılmıştır.

Ramazan ayının tüm vatandaşlarımıza huzur ve bereket getirmesini, Ramazan ayını en güzel şekilde geçirmelerini dileyen Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramına sağlık ve mutlulukla erişmesi temennisinde bulundu.

 

865 kez okundu.    Yayın Tarihi: 10.05.2019
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com