SYD VAKFIMIZCA ENGELLİLER HAFTASI KUTLANDI

Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmak, ailelerine destek olmak, sorunlarının giderilmesine katkıda bulunmak bir insanlık görevidir. Afyonkarahisar SYD vakfımız tarafından Engelliler haftası dolayısıyla vakfımız hizmetlerinden faydalanan engelli bir aileye ziyaret gerçekleştirildi.

Engelli vatandaşlarımız için vermiş olduğumuz hizmetlerin önemini ve gerekliliğini bir kez daha vurgulayan Vakıf Müdürümüz Yaman ŞENOL “Engelli olarak nitelendirilen vatandaşlarımızın toplumsal hayata katılımlarının sağlanması ve hayat standartlarının yükseltilmesi için çaba harcanması, çağdaş toplum anlayışının bir parçasıdır. Bu bilinçle eğitimden sağlığa, iş ve mesleki rehabilitasyondan, kültür ve sanata, spor ve kent standartlarının iyileştirilmesine, ulaşımdan psikolojik ve sosyal desteğe kadar çok ciddi ve çözüm bekleyen sorunları bulunmaktadır.Bu sorunları çözmek için toplumun her kademesinin ortaklaşa çalışması gereğine inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerin toplumumuzun en hassas meselelerinden biri olan engelli vatandaşlarımızla ilgili duyarlılığın artmasına vesile olması dileğiyle, Engelliler Haftası’nı kutluyorum’’dedi.

Engelli.JPG

1937 kez okundu.    Yayın Tarihi: 12.05.2016
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com