Eğitim Yardımlarımız Devam Ediyor.
Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfımız tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılının 1. dönemi için ihtiyaç sahibi 1.603 öğrencimize eğitim materyali yardımı yapılmıştır.
 
Daha aydın bir geleceğe kavuşma için yarının büyükleri olan öğrencilerimiz için Afyonkarahisar Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından eğitim yardımları devam ediyor.
 
En iyi yatırımın eğitim öğretime yapılan yatırım olduğu anlayışıyla hareket ettiklerini belirten Vali Mustafa Tutulmaz, “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından gerçekleştirilen yardımlar sayesinde bilgi ve ilim ile donatılmış öğrencilerimiz insanlığa daha faydalı bireyler olarak ülkemizi daha ileri seviyelere taşıyacaklarını söyledi.
 
Kendisine, ailesine, çevresine, ülkesine ve insanlığa yararlı olmanın okumayla, yazmayla, öğrenmekle ve eğitimle mümkün olunacağını belirten Vali Tutulmaz, bu inançla yürütülen sosyal yardım politikası sayesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak eğitimde fırsat eşitliği oluşturarak öğrencilerimizin eğitim imkânlarına kolayca erişebilmelerini sağlamak adına çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti.
 
Bu kapsamda Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılının 1.dönemi için ihtiyaç sahibi 1603 öğrencimize toplam eğitim materyali yardımı yapıldığını ifade eden Vali Tutulmaz, öğrencilerimizin en iyi ortamlarda eğitim alarak başarılı birer birey olmalarını sağlamak için Valilik olarak her zaman eğitime destek verildiğini bundan sonra da eğitimin desteklenmesine devam edileceğini sözlerine ekledi.
1361 kez okundu.    Yayın Tarihi: 21.09.2017
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com