Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet Toplantımız Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’ın Başkanlığında Yapıldı.

Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz gün içerisindeki programları dahilinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyet toplantısına katıldı.

Vali Tutulmaz Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinin her hafta Çarşamba günü gerçekleştirilen ve vatandaşlarımızın taleplerinin değerlendirildiği Mütevelli Heyet toplantısına başkanlık etti. Vali Mustafa Tutulmaz’ın yanı sıra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Vali Yardımcısı Erhan Günay ve diğer mütevelli heyet üyelerinin katıldığı toplantıda gündemde bulunan konuların görüşülerek karara bağlanmasının ardından Vali Mustafa Tutulmaz, SYDV hizmet binasında bulunan vatandaşların yanına giderek istek ve taleplerini dinledi. 

Vali Tutulmaz; devlet olarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için çalışmaların zamanında yapıldığını, tüm taleplerin titizlikle değerlendirilerek imkanlar ölçüsünde sorunlara çözüm bulunulmasına çalışıldığını belirtti.

 

 

VALİ 33.jpg

VALİ 111.jpg

 

VALİ 2222.jpg

1562 kez okundu.    Yayın Tarihi: 26.10.2017
T.C.Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Adres: Burmalı Mah. Dervişpaşa Cad. No:4/A Afyonkarahisar Tel1:2722139091  Fax:2722139093  Email:iletisim@afyonkarahisar.gov.tr
Tüm hakları saklıdır. © İzinsiz veri almak yasaktır. Tasarım : ByOzbek.com